O Nas

Jesteśmy Filmcloud. Tworzymy filmy, które sami chcielibyśmy oglądać.

filmcloud to dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji video do Internetu. Nasza historia jest jednak ciekawsza.

Wszystko zaczęło się w 2013 roku od pierwszego wspólnego projektu dwóch braci i trwa do dzisiaj. Dzisiaj wyróżnia nas przede wszystkim zespół osób pełnych pasji, które wkładają w każdą produkcję całe swoje serce. Tworzymy kreacje, produkujemy je i dostarczamy gotowe produkty naszym Klientom.

Naszą misją jest tworzenie produkcji oraz produktów filmowych, które opowiadają historie.Z głowami w chmurach oraz pasją do tego, co tworzymy nie przestajemy myśleć o produkcjach, które sami chcielibyśmy oglądać jako widzowie.

nasze usługi

filmcloud

Jako dom produkcyjny współpracujemy z agencjami oraz z bezpośrednimi Klientami oferując im pełne wsparcie kreatywne, produkcyjne oraz postprodukcyjne.

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament

Filmy na abonament? Czy to w ogóle możliwe? Jak najbardziej!filmcloud+ to zaplanowany model współpracy, który skierowany jest do wszystkich marek, które chciałyby produkować regularny content video na potrzeby social mediów, i który zapewnia najprostszą drogę do wygenerowania jakościowych filmów, który nigdy nie przekroczy jednego z budżetów z naszego cennika.

Wheel with it. i marki własne

Na co dzień tworzymy również markę własną - Wheel with it., na której produkujemy treści dla wszystkich tych, dla których świat bez samochodów byłby nudny. Tylko w 2021 roku wyprodukowaliśmy takie programy jak WWIT Stories, WWIT Bitwa Gruzów, WWIT Battle, WWIT Roadtrip, czy Perełki z aukcji.

ZAUFALI NAM